Nebo ti dá znamenie…

…cesta za hlasom duše. Takto sa komplexne volá FB stránka, na ktorú som “náhodou” natrafila, pozrela som si niekoľko príspevkov a rozhodla som sa autorku – Dianu, osloviť na rozhovor. Autorka knihy, ktorá píše pútavo, hovorí o mentálnych blokoch, o energiách, o našom tele a čakrách i o zaujímavých zákutiach našej mysle… Slová, vety, ktoré sa dotknú vašej duše, slová, pri ktorých sa na moment zastaví váš kolotoč povinností, aby ste hlbšie nazreli dovnútra seba. Ale bola to len náhoda? Nemyslím si. A tiež nie je náhoda, že práve teraz čítate tieto riadky. Tak teda…?

ČO NÁS ČAKÁ NA CESTE ZA HLASOM DUŠE?

Ide o synchronicitu. Každý z nás má svoj Plán Duše. Neexistuje univerzálny návod na cestu. Vedie si nás Vesmír a naše Hviezdne časti. Snažia sa zaujať našu pozornosť, aby sme na ne reagovali konkrétnymi krokmi.


ZNAMENIA SÚ VŠADE OKOLO NÁS. AKO SI ICH VŠÍMAŤ?

Všímať by sme si mali svoje myšlienky. Znamenia sú odpoveďou na ne. Mnohí tu pred nami vykonali obrovský kus práce v číslach, v symbolike zvierat, v geometrii atď. Ak sa spýtame samých seba na konkrétnu záležitosť a obzrieme sa, napríklad, intuitívne doprava, odpoveď nám dokáže dať aj billboard. Čítať synchronicitu dokáže človek naozaj zo všetkého. Stačí si vytvoriť svoj symbolický dorozumievací jazyk, ktorým komunikuješ s Vesmírom.


AKO SPRÁVNE MANIFESTOVAŤ?

Na manifestáciu potrebujeme čistú myseľ a čistý zámer. A nakoniec odvahu, že to, o čo žiadate, myslíte vážne. Je mnoho “návodov” na manifestáciu a mnohým ľuďom nefungujú. Zákon príťažlivosti hovorí o vibrácii. Ak by ste boli Vesmír, pošlete hocikomu hocičo, čo si zažiada? Je potrebné priblížiť sa vibračne k tomu, po čom túžime, aby sa to mohlo manifestovať.

Hmota je tvorená energiou, ktorá vibruje. Energiou sú aj myšlienky a emócie. Kým si v nich neupraceme a nerozhodneme sa definitívne , nemáme ako manifestovať. Raz áno a raz nie,  je ako gumovať opakovane ceruzkou napísaný sen.


MÁŠ SVOJU OBĽÚBENÚ MYŠLIENKU, KTORÁ ŤA VŽDY POVZBUDÍ?

Áno. Je to veta :

“Si pod dokonalou ochranou”.


AKO SI USPORIADAŤ VZŤAHY?

Myslím si , že vzťahy treba pochopiť. Princípom inkarnácie sú vzťahy.

To znamená, že sme ako Duše uzavreli “dohody” v tom, čo navzájom jeden druhého naučíme. Ak sa odmietame učiť a namiesto toho bojujeme, nemáme si ako vzťahy usporiadať. Žijeme vo vzorcoch správania sa a nevidíme to.

Nevidíme, že sme ako naša mama alebo otec alebo ako niekto, kto nás vychovával a ak nám to niekto povie, brutálne sa na to hneváme. Usporiadať vzťahy je to, prečo sme sem prišli. Najskôr je to Dohoda Duší, ktorú potrebujeme pochopiť – napríklad muž učí ženu finančnej gramotnosti a žena učí muža citlivosti a intuícii.

Potom sú to citové záležitosti a pochopenie bezpodmienečnej lásky v okolnostiach žiarlivosti či obmedzovania. Potom je to pochopenie, že dokážeme nájsť mentálne riešenie ako prestavať nefunkčný vzťah, alebo z neho odísť.

A nakoniec je to pochopenie, že naše choroby sú z potlačených emócií, ktoré sa bojíme vo vzťahoch vyjadriť, alebo z príliš silnej “kolonizačnej” energie druhého jedinca, ktorý nám nedá dýchať.


O ČOM JE KNIHA PRÍBEH MOJHO MENA?

Príbeh môjho mena Djedhya je môj osobný príbeh prebúdzania, ktorý som písala takmer 5 rokov. Je to cesta zdravotných problémov, atakov a depresií, chodení po lekároch a liečiteľov, až som si nakoniec ja sama ľahla do meditácie a spýtala som sa, prečo sa mi to deje.

Bola som vedená na cesty za hranice času , do minulých životov, do budúcich životov, až som nakoniec vošla do svojho minulého života v Starom Egypte, v ktorom som bola pisárkou. Nahrávala som si sama svoje vízie, pocity a všetko, čo som videla na diktafón, aby som ľuďom ukázala, že riešenie nemusí byť vždy antidepresívum. Lekárka mi totiž ponúkla vo fáze prebúdzania Xanax.

Ja som však potrebovala pochopiť príbeh svojej časti zo Starého Egypta , ktorá ma kontaktovala, aby mi odovzdala svoje dary. Od tohto momentu sa môj život diametrálne zmenil a ja som sa stala úplne inou osobou. Nedá sa to dostatočne opísať. 


KEBY SI MOHLA POSLAŤ 30 SEKUND SPRÁVU SVETU, ČO BY SI POVEDALA?

Povedala by som iba jednu vetu:

“Neboj sa povedať pravdu a nehanbi sa za to čo cítiš.”

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search