INTERVIEW: Bohyňa Reny Quinn ťa prevedie beauty svetom

S Reny sme sa spoznali prv cez sociálne siete, presnejšie cez Instagram a je jedna z mála žien dnešnej doby, ktorá vyzerá rovnako skvelo aj naživo. Veľmi rada sledujem jej posty, páči sa mi jej líčenie a looky, ktoré v kombinácii s luxusnými autami vyzerajú božsky!

Na aké top značky kozmetiky nedáš dopustiť?

Na začiatok samozrejme treba dodať, že každý by si mal vyberať kozmetiku podľa typu svojej pleti a to bez rozdielu, či sa jedná o dekoratívnu kozmetiku alebo o starostlivosť o pleť.

Nie podľa toho, kto mi čo odporučil, pretože to, čo je skvelé pre mňa, nemusí byť pre moju kamarátku. Medzi moje najobľúbenejšie značky  dekoratívnej kozmetiky, ktoré mám dlhé roky vo svojej kozmetickej ,,výbave”  patrí jednoznačne Fenty Beauty, Huda Beauty a Anastasia Beverly Hills.

Vyskúšala som samozrejme aj iné značky a produkty, ktoré vidíme u rôznych slovenských, ale aj svetových influenceriek a vždy to skončilo fiaskom, takže spomínaným značkám ostávam verná a poslednú dobu neskúšam nič nové.

Kozmetika, ktorú používam na čistenie a ošetrenie pleti je pre mňa Institut Esthederm, odkedy mi pomohla zbaviť sa mojich problémov.

Čo nesmie chýbať v tvojej kozmetickej taštičke?

V mojej kozmetickej taštičke je toho priveľa, ale keby som si mala vybrať tie najdôležitejšie, nezaobídem sa bez korektoru, zmatňujúceho púdru, ceruzky na obočie, riasenky a lesku/rúžu na pery.

Ako často je podľa teba vhodné navštevovať kozmetičku?

Dôležité je hlavne navštevovať kozmetičku – začnime s tým. Samozrejme interval je veľmi individuálny, podľa potreby a problémov danej pleti. Je však dobré, pokiaľ sa nerieši nejaký väčší problém navštíviť kozmetičku raz mesačne. Okrem úžasného zrelaxovania, totiž výhoda spočíva aj v tom, že čím skôr sa začnete o svoju pleť starať, o to neskôr budete potrebovať šikovného doktora a estetické úpravy 😉

Vyrážky. Vytláčať alebo nie?

Toto je večná dilema každého, koho trápia. Vyrážky by sa vytláčať nemali, aby sme si pleť nepodráždili ešte viac, čo by viedlo k väčšiemu množstvu vyrážok a v prvom rade nezaniesli nejakú infekciu, lepšie je dbať na šetrnejšie a pravidelné čistenie pleti.

Povedzme si však pravdu, kto odolá, keď vidí ráno v zrkadle tú potvoru?!

Dobrým kompromisom sú však náplaste určené na vyrážky, ktoré Vám ich do rána počas noci vysušia.

Ako oživiť unavenú pleť za 5 minút?

Pri pleti je vždy najdôležitejšia hydratácia ako vnútorná, tak vonkajšia. Dodržiavaním pitného režimu pleť žiari navonok úplne inak. Pokiaľ sa však jedná o expresné oživenie, volím masky určené na okamžité rozžiarenie pleti alebo séra a krémy.

Kto ťa inšpiruje pri tvorbe lookov?

Sledujem veľa zahraničných makeup artistiek Ohhmels, Janellemyh, najviac sa však inšpirujem dvornou makeup artistkou Rihanny. Priscilla Ono má vždy skvelé nápady a tutoriály aj na každodenné líčenie. Inšpiráciu však veľakrát nájdem aj bežne počas dňa, keď vidím kombináciu farieb, ktoré sa mi zapáčia.

Ako dlho ti trvá každodenný bežný make up? 

Veľmi rada sa líčim, pre mňa je to niečo ako relaxačný rituál, najradšej mám keď mám pri ňom maximálny pokoj, dobrú hudbu a nemusím sa nikam ponáhľať. Vtedy mi trvá aj hodinu, hodinu a pol. Pokiaľ sa však chystám na poslednú chvíľu a ponáhľam sa, dokážem ho stihnúť aj za 40-45 minút. Výsledok je však dosť rozdielny a väčšinou s ním nie som spokojná.

Filtre vs make up? Myslíš, že prirodzenosť je dnes rarita? 

Ja mám rada filtre, pokiaľ sa bavíme o filtroch, ktoré nezmenia črty tváre na nepoznanie a nepridávajú líčenie, tie mi prídu prehnané. Osobne si myslím, že je lepšie sa naučiť dobre a pekne líčiť, vyzerať tak, aby sme boli samé so sebou spokojné vždy a za každých okolností, nie iba na Instagrame 🙂

Si milovníčka áut. Sú teda ženy za volantom horšie ako muži?

To by som si musela vypýtať nejaké štatistiky zo CityRentu, kto spôsobuje prevažne nehody, či ženy alebo muži haha :D, ale nemyslím si, že ženy za volantom sú horšie ako muži, poznám veľa šikovných žien, ktoré sú za volantom bohyne a vyhrávajú rôzne súťaže, a rovnako aj mužov, ktorým by som nedala do ruky ani kolobežku.

Je to skôr asi zaužívaný názor z minulosti, keď ženy, naše mamy a babky nemali možnosť šoférovať, lebo sa vždy starali iba o domácnosť a potom, keď si sadli do auta, bola to katastrofa.

Dnes je už veľa milovníčok áut a dokonca aj kluby autíčkárok, kde je jedna šikovnejšia ako druhá.

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search