ŠORTY: Načo pôjdem domov

Ešte horúci klip Načo pôjdem domov, ktorý má na svedomí ADiss a Šorty, je predurčený hit tohto leta! Zremixovaná bombovica v podaní štýlového klipu mega párty, z ktorej sa ti nechce ísť domov… V klipe nájdeš aj moju BFF (bratislavskú friend forever) RENYQUINN, s ktorou sme robili interview minule a tiež CITYRENT, tvoj profi asistent pri autonehode. Šorty, ďakujem za rozhovor! 🙂

Prečo práve Šorty?

Keď som mal 14/15 rokov na Markíze prvý raz v rámci Slovenska vysielali paródiu na všetky americké horory Scary Movie. Jedna z postáv tam bola Shorty, týpek s mikrofónom na hlave. Taký smiešny chalanisko, ktorý často používal rôzne grimasy.

Na druhý deň vonku na mňa začali baby v našej partii kričať Šortyyyy Šortyyyy! Veď ty vyzeráš ako Šortyyy.

A smiali sa. Nejak mi to odvtedy ale prischlo, a trvá to tak už viac ako 15 rokov. 😊

Ktorá kritika ťa v živote výrazne posunula vpred?


Pokiaľ má kritika hlavu a pätu, tak každá jedna. Snažím sa byť čo najmenej vzťahovačný a brať to skôr ako názor a nie hate.

To je často ťažké, keďže všetci vieme, že predovšetkým na internete (soc. sieťach) kritizujú/hejtujú väčšinou naozaj nekompetentní ľudia, ktorí za xy rokov svojho života nevyšli z detskej izby a nikdy nič sami nevymysleli a chcú len dostať like na svoj komentár od jemu podobných.


Na aký pocit by si chcel, aby existovalo v slovenčine slovo?

Na všetky pocity ktoré poznám už asi existuje. 😀

Čo ťa na ľuďoch najviac štve?

Túto otázku som nedávno dostal aj na instagrame v rámci otázok a odpovedí v príbehoch.  No nemám rád ľudí, ktorí majú perfektnú schopnosť klamať priamo do očí. Neznášam vlastne ľudí vo všeobecnosti. 😀 Ale nie.

Keď si chceš urobiť radosť, aké tri veci urobíš ako prvé?

Kúpim si nejaké malé staré športové auto. 😀 Aspoň raz za rok. A potom ho po pár mesiacoch predám a vždy na tom prerobím ako tupec. 😀

Kúpime si s manželkou letenky. Veľmi radi cestujeme. Niekedy je to až smiešne lacné. Svet je obrovské miesto, ale všetko máme doslova na dosah. Lietadlom sa dá dostať vážne všade. S mojou Zuz sme videli veľa krajín a som jej za to vďačný, lebo ona ma naučila tešiť sa z lietania do cudzích svetov. Je to TOP!

No a radosť mi vie urobiť radosť mojej dcéry. NE-ZA-ME-NI-TEĽ-NÉ! Keď dieťaťu svietia oči od radosti. (Skoro som sa práve rozplakal hahahahaha pekne mi šibe…)

Na čom momentálne pracuješ?

Vychádza nám po dlhom čase nový klip k skladbe, podľa ktorej sa volá aj celé EP.

Robili sme na tom s Adissom a konečne sme sa dokopali aj k natáčaniu videoklipu.

Robím aj na nových skladbách, ale mám čas, neponáhľam sa nikam, chválabohu to nie je moje živobytie.Ak by si mohol poslať 30 sekundovú správu celému svetu, čo by si
povedal?

Aby si prišli pozrieť Tatry a dali si cestou bryndzové halušky a slivovicu. 😀 Nevieeem. Ťažko povedať. Keby som chcel byť siloumocou klišétýpek tak by som povedal, že by som im odkázal aby sa vykašľali na vojny, nenávisť a povyšovanie sa nad druhých.

Ale pravdou je, že náš svet je tak krásne ale pokazené miesto, že by to bolo absolútne zbytočné. Prepáčte. :/ 😀

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search