MAREC: 31-dňová výzva na jarnú očistu tela

Mesiac marec znamená jarné upratovanie: keď vymeníš vankúše, vytepuješ gauč aj matrac, vyčistíš chladničku a kuchynskú linku, umyješ okná. Je to to čarovné obdobie roka na prehodnotenie toho, čo musí ísť preč a reorganizáciu toho, čo zostáva. Prinášame ti 31 dňovú výzvu na jarný detox tela i ducha.

Ale táto výzva nie je len o upratovaní tvojho domova; ide o očistenie tvojho života.

Detoxikácia“ a „očista“ sú trendy slová, ktoré sa spájajú s diétami, ale rada by som tieto výrazy používala tak, aby sa menej týkali odšťavovania, trýznivých diét a viac tomu, čo znamenajú: odstránenie všetkého, čo ti neslúži a náhrada alternatívami, ktoré podporujú tvoju pohodu.

Očista života nie je len o detoxikácii návykov, praktík a neporiadku, vďaka ktorým sa necítiš ako svoje najlepšie ja; je to rovnako o dopĺňaní všetkého, čo ťa robí šťastnou, zdravou a celistvou.

Účelom tejto očisty je získať povedomie o tom, ako ťa ovplyvňujú tvoje každodenné návyky a prostredie, aby si si vytvorila priestor pre svoj najlepší možný život. Každý deň v marci budeš vyzvaná veci zjednodušiť, zbaviť sa stresu a vyčistiť svoj domov, dať do poriadku bankový účet, myseľ, telo a ducha, aby si bola o to bližšie k svojmu najlepšiemu a najšťastnejšiemu JA. Želáme ti veselé jarné upratovanie a pevnú vôľu.

1.týždeň

2.týždeň

3.týždeň

4.týždeň

5.týždeň

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search