Spodná bielizeň, v ktorej sa budete cítiť ako v bavlnke

Januľa je značka spodnej bielizne vyrábaná na Slovensku, je výsledkom alchýmie medzi neustálym výskumom materiálov, módnych trendov a kvality, no predovšetkým z vášne pre ženský svet.

Výber najlepších materiálov, pozornosť venovaná detailom v každej fáze výroby, od náčrtu až po hotový výrobok. Slovenská značka, ktorá vyrába malé množstvá pre zabezpečenie vysokej kvality vytvorením exkluzívneho a ručne vyrábaného produktu. Každý kúsok je originál.

Koľkokrát sa vám stalo, že pri výbere spodnej bielizne ste mali problém s veľkosťou košíkov, skombinovaním vrchného a spodného dielu v rámci setu, prípadne sa vám set páčil, no materiál bol nevyhovujúci. A tie farby!

Predstavte si ideálny svet, v ktorom nosíte spodnú bielizeň na mieru, prispôsobenú vašim krivkám a potrebám. Tak komfortnú, ženskú, s rafinovaným strihom, ktorí ladí k vašej pokožke, zakrýva nedostatky a dáva vyniknúť vašim prednostiam.

Sen? Ale kdeže!

Dnes viac, než kedykoľvek predtým, bielizeň šitá na mieru je pre nás dostupenejšia než by sme si boli mysleli. Zoznámte sa s Jankou, zakladateľkou značky Januľa.

Cíťte sa ako v bavlnke

Maximálne pohodlie, ženskosť a funkčnosť – to sú atribúty, ktoré spĺňajú sety spodnej bielizne od Slovenky Janky, ktorá kedysi šila spoločenské šaty na mieru. Základom každého jedinečného kúsku bielizne je príjemný prírodný materiál – bavlnený úplet, ktorý sa vynikajúco kombinuje s nežnou čipkou. Vybrať si môžete rôzne strihy, vzory, prevedenia a samozrejme farby. Keďže sme každá iná, sety je možné upravovať na mieru podľa vašich požiadaviek.

Zvyk je železná košeľa, vernosť železná spodná bielizeň.

Buďme verné svojmu telu, načúvajme jeho potrebám, rozmaznávajme sa! Vedeli ste, že výber správnej spodnej bielizne môže na počkanie vykúzliť zvodnú postavu, osviežiť váš šatník, okoreniť vzťah či pomôcť zmierniť problémy s častými zápalmi “tam dole”?

Zatvorte oči a predstavte si, ako si obliekate “prádielko”, ktoré je ručne ušité podľa vášho gusta. Pre vaše krivky. Materiál ako pierko jemne pošteklí vašu pokožku, dokonalý strih vám sadne ako uliaty, cítite sa ako vo svojej druhej koži. Úžasný pocit, však? Vstúpte spolu s nami do ženského sveta a vložte svoje predstavy do rúk módnej návrhárky.

Queendom.sk podporuje slovenskú tvorbu, handmade a kreatívne duše :)

www.janula.sk

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search