Queendom.sk oslavuje Svetový deň časopisov: Cesta k inšpirácii a rastu v digitálnej dobe

Milí čitatelia a priatelia Queendom.sk,

Keď som v októbri 2021 zakladala Queendom.sk, mala som pred sebou veľkú výzvu. Chcela som vytvoriť priestor, kde by sa každý cítil ako doma, miesto, kde by sme mohli spoločne objavovať a rozprávať príbehy, ktoré nás inšpirujú, posúvajú ďalej a prinášajú nové perspektívy. Teraz, keď sa blíži Svetový deň časopisov, som nesmierne hrdá na to, čo sme spoločne dosiahli.

Queendom.sk možno rastie pomaličky, ale každý nový čitateľ, každý komentár a každý zdieľaný článok je pre mňa dôkazom, že to, čo robíme, má zmysel. Naším poslaním je prinášať vám príbehy, ktoré oslavujú život v jeho plnej kráse, s jeho výzvami, radosťami aj prekážkami.

Na stránkach nášho magazínu nájdete rôzne témy – od vzťahov, cez zdravie a lifestyle, po rady a tipy, zaujímavosti, kvízy a citáty. Snažíme sa vám ponúknuť obsah, ktorý osloví, povzbudí a prináša nový uhol pohľadu. Módne a štýlové tipy sú tu pre tých, ktorí hľadajú inšpiráciu pre svoj jedinečný štýl, rozhovory so zaujímavými ľuďmi prinášajú príbehy tých, ktorí majú čo povedať.

Keď som začínala, nebola to cesta do neznáma, pretože písaniu a blogom sa aktívne venujem niekoľko dlhých rokov. Dnes však vidím, že naša cesta má smer a zmysel. Každý nový článok je malým krokom k veľkému snu – vytvoriť online magazín, ktorý sa stane súčasťou vášho života, miestom pre vaše príbehy, myšlienky a inšpirácie.

Svetový deň časopisov je pre mňa príležitosťou pripomenúť si význam písaného slova a jeho vplyvu. Je to deň, kedy si môžeme pripomenúť, že aj v digitálnej ére majú časopisy svoje nezastupiteľné miesto. Sú mostom medzi generáciami, nositeľmi tradícií a zároveň odrazom súčasnosti.

Ďakujem vám, že ste súčasťou tohto dobrodružstva, že čítate, komentujete a zdieľate naše príbehy. Bez vás by náš magazín nemal dušu. Teším sa na všetko, čo nás ešte čaká a verím, že spoločne budeme našu cestu pokračovať aj v nadchádzajúcich rokoch.

S úctou a vďakou,

Lenka Dercová, šéfredaktorka QUEENDOM.sk

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search