Originálne veľkonočné priania a vinše

Aj keď nie je pravé jarné počasie, nech pre vás sa na Veľkú noc vyčasí a naozaj nádherne sa máte, pokojný čas s blízkymi si užívajte. Tieto veľkonočné vinše a priania vykúzlia úsmev každému.

„Nech veľkonočné zvony sladko zvonia a naplnia celý svet radosťou a pokorou, nech rozozvučia hory, údolia a nech šíria ich krásny spev čo najďalej. Nech vám zaželajú i v mene našej rodiny tie najkrajšie veľkonočné sviatky.“

„Posielame pozdrav krátky na tieto veľkonočné sviatky. V dobrom zdraví ich prežite, pohody, radosti užite. Krásne a pokojné prežitie Veľkej noci.“

Halúzkou po zadku, pálenku odzátkuj. Starosti za chrbát, nič večne trvá. Halúzkou po zadku, voňavkou do vlasov, nože sa ponúkni z farebných koláčkov.

Milostiplné a požehnané Veľkonočné sviatky, nádej z Kristovho víťazstva, vďačnosť a lásku voči Spasiteľovi, hojnosť zdravia a síl vyprosuje rodina… a značí nový začiatok spolu s prebúdzajúcou sa prírodou. Naplnia i tieto dni neobyčajnou nádejou. Želáme vám veľa smiechu, na Veľkú noc len potechu.

„Šibem, šibem, šibi ryby, môj korbáčik nemá chyby. Ešte vody trošička, daj vajíčka z košíčka.“

Bohatú koledu, mäkké korbáče, farebné vajíčka a veľa lásky. Krásnu Veľkú noc!

Tento pozdrav z veľkej diaľky prichádza, vôňa jari ho sprevádza. Tak ako sa čerstvá tráva zelená, nech je zdravá vaša rodina. Nech dobrôt plné stoly máte a Veľkú noc si spolu vychutnáte!

Jediné, čo potrebuješ a čo Ti prajem, je láska a zdravie, ale trocha tej veľkonočnej čokolády tiež nikomu neuškodí. Veselú Veľkú noc!

Tým, čo nosia sukničky, veľa zdravej vodičky, tým, čo nosia nohavice, veľa dobrej slivovice!

Žienkam veľa vody, chlapom veľa vínka, deťom nech vo vrecku zopár mincí cinká.

Ďalšie citáty a priania na Veľkú Noc nájdete tu.

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search