Narodeninové blahoželania a citáty

Narodeniny sú v živote každého z nás dôležitým a výnimočným dňom. Pokiaľ sa blíži tento špeciálny deň a vy hľadáte milé prianie k narodeninám pre niekoho, na kom vám záleží, máme pre vás tip; mali by ste sa vyhnúť klišé básničkám a otrepaným vinšom.

Inšpirovať sa môžete nasledujúcimi výrokmi! 🙂

Myšlienky o veku

Každý rok na svoje narodeniny dostanete ďalšiu šancu začať odznova.

Dátum narodenia je pripomienkou k oslave života, ako aj k jeho aktualizácii.

Ďalší rok vášho života sa chýli ku koncu a ďalší sa začína. Môže byť rokom, ktorý bude plný smiechu priateľov, lásky k rodine a života, o ktorom snívate.

Narodeniny sú nevyhnutné, krásne a veľmi zvláštne okamihy v našom živote! Chvíle, ktoré vracajú vzácne spomienky, oslavujú súčasnú dobu a dávajú nádej do budúcnosti. 

Vážte si všetky svoje šťastné chvíle; robia pekný vankúš pre starobu.

Každých desať rokov života človeka má svoje vlastné imanie, svoje nádeje, svoje túžby.

Narodeninové blahoželania

Podľa výskumov sú narodeniny prospešné zdraviu. Štatistiky ukazujú, že čím viac narodenín človek oslávi, tým vyššieho veku sa dožije. Všetko najlepšie!

Sú iba dve veci na svete s ktorými môžeš počítať. Že budeš vždy starší a starší a že sa vždy nájde niekto, kto ti to pripomenie. Všetko najlepšie k narodeninám!

Nech Tvoje narodeniny prekypujú šťastím a čokoládou. Tieto dve veci idú napokon ruka v ruke. Všetko najlepšie!

Človek vie, že sa stáva starým vtedy, keď jediná vec, ktorú si praje k narodeninám, je, aby mu nikto nepripomínal, že ich má. Všetko najlepšie!

Za darčeky je síce človek rád, ale šťastie mašľou obviazať nedokážem. Krásne a pohodové narodeniny!

Všetko najlepšie k Tvojmu krásnemu sviatku, veľa úprimnej lásky, pevné zdravie a nech prídu dni, ktoré splnia všetky Tvoje tajné sny.

Človek často premeškáva veľa šťastia, pretože stále čaká na niečo mimoriadne. Nech ďalší rok tvojho života je plný malých šťastí, z ktorých vznikne jedno veľké a trvalé.
 

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search