Najlepšie vianočné romantické filmy na Netflixe

Pokiaľ ide o najlepšie vianočné filmy všetkých čias, veľká pozornosť sa venuje rodinným vianočným filmom , pri ktorých sa môžete stretnúť s celou rodinou, najlepšie v chutných pyžamách či domácich úboroch. Skutoční fanúšikovia však vedia, že najlepším typom sviatočného filmu je naozaj vianočná romantika. Na bozkoch pod imelom, splnených vianočných prianiach a snehových vločkách, ktoré každému roztrúsia po vlasoch a ramenách, je proste niečo, čo nám okamžite zlepší náladu.

Vianoce na spadnutie (2022)

lindsay lohan ako sierra a chord overstreet ako jake v scéne z vianočného pádu, dobrá voľba na upratovanie pre najlepšie romantické vianočné filmy

Lindsay Lohan sa vracia na obrazovku! Tento film je ako dovolenková glosa scenára v štýle Overboard : Lohan hrá rozmaznanú dedičku, ktorá počas lyžiarskej nehody stratí pamäť. Jej osud skrížia cesty s mladým vdovcom (Chord Overstreet), ktorý sa o ňu nakoniec postará. Skončia pod imelom? Na Netflix už od 10. novembra.

The Noel Diary (2022)

justin hartley ako jake turner v scéne z noelovho denníka, dobrá voľba na upratovanie pre najlepšie romantické vianočné filmy

Táto romanca je založená na najpredávanejšej knihe Richarda Paula Evansa, takže nie je náhoda, že hlavný hrdina Jake Turner (Justin Hartley) je tiež najpredávanejším spisovateľom. Ide domov upratať majetok svojej mamy a nájde denník, ktorý ho prinúti zapochybovať o svojej minulosti. Spojí sa s Rachel (Barrett Doss), ktorá tiež hľadá odpovede na vlastné otázky a spoločne sa vydajú nájsť odpovede – a možno aj viac. Na Netflixe od 24. novembra.

Vianočný hrad (2021)

cary elwes ako myles a brooke shields ako sophie v scéne z vianočného hradu, dobrá voľba na upratovanie pre najlepšie romantické vianočné filmy

Nie je nič romantickejšie ako stráviť prázdniny na zámku. V tomto filme hrá Brook Shields autorku, ktorá uteká do Škótska, aby sa skryla pred škandálom a potom sa rozhodne kúpiť hrad, v ktorom býva. Musí žiť s kyslým vojvodom, ktorý ho vlastní počas obdobia úschovy. Samozrejme, že sa začnú navzájom nenávidieť. Zahreje ich pri srdci vianočná mágia?

Prázdniny (2020)

scéna z holidate, dobrý výber upratovania pre najlepšie romantické vianočné filmy

V tomto filme môžete osláviť celoročné sviatky, nielen tie vianočné. Sloane (Emma Roberts) a Jackson (Luke Bracey), ktorých už trápia rodinné opravy, vymysleli plán, ako byť jeden druhému platonickými láskami na každom stretnutí. Je však možné po roku nič necítiť?

Let It Snow (2019)

scéna z filmu Let it snow, dobrý výber upratovania pre najlepšie romantické vianočné filmy

Tento film sleduje pretínajúce sa životy a lásky tínedžerov v malom stredozápadnom mestečku počas jedného zasneženého dňa. Bláznivé dobrodružstvá, ale aj romantika na seba nenechajú čakať.

The Princess Switch (2018)

plagát na princeznovskú vypínač, dobrý tip na upratovanie pre romantické vianočné filmy

Nemáte dosť Vanessy Hudgensovej? Hrá tu budúcu princeznú a americkú pekárku, ktoré sa rozhodnú vymeniť si miesto na prázdniny po tom, čo zistia, že vyzerajú ako dvojčatá – klasické rozprávkové kontrasty princeznej a “chudinky”. Láska samozrejme kvitne pod pomýlenými identitami, čo komplikuje ich návrat do svojich životov. Pokiaľ vás film osloví, rozhodne vás poteší aj pokračovanie dostupné na Netflixe.

Vianočné dedičstvo (2017)

scéna z vianočného dedičstva, dobrá voľba na upratovanie pre najlepšie romantické vianočné filmy

Aby prevzala spoločnosť svojho otca, socialistická dedička sa musí vrátiť do pôvabného mestečka, kde vyrastala. Je to klasická dovolenková filmová romantická zápletka, ktorá sa hodí k vianočnému leňošeniu pod dekou.

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search