Keď je muž znamením egoista

Mužská pýcha a jej rozmery

My muži máme tendenciu robiť vtipy na adresu žien a ich dokonalej schopnosti odhaliť na sebe a svojom tele akúkoľvek nedokonalosť. Naopak my muži máme tendenciu sa na seba v zrkadle pozerať cez ružové okuliare a svoje nedostatky skôr prehliadať.

Muž pred zrkadlom

Muž pred zrkadlom pôsobí trochu ako kohút. Pyšne vypne hrudník a zatiahne brucho.

Ak má brucho väčšie tak si nepomyslí, že je tučný, ale naopak si povie, že je urastený. Potom napne bicepsy a uznalo pokýva hlavou. Niektorí si trochu cvične zaboxujú do vzduchu a vedia, že ich telo je ničivá zbraň. S dobrým pocitom potom odchádzajú z kúpeľne.

Keď už končí všetka sranda

Vyzerá to, ako keby muži vedeli brať svoje telo s nadhľadom, ale je tu jedna oblasť, pri ktorej končí každá sranda. Pritom je irónia, že je to oblasť, vďaka ktorej sa vie každý muž veľmi pobaviť.

Veľkosť penisu je pre muža veľmi dôležitá.

Veľký „nástroj“ sa stáva zdrojom hrdosti a muž vďaka tomu rastie vo vlastných očiach. Naopak menšie prirodzenie spôsobuje, že sa muž stáva menej istý sám sebou a niekedy si tak sebavedomie kompenzuje inými vecami, najmä materiálnymi.

Priemerná dĺžka

Priemerná dĺžka pohlavného údu je v Európe približne 15 centimetrov.

A väčšina mužov vie, či zapadá do priemeru, alebo patrí medzi odchýlku nahor či nadol. Aj keď to mnohí nepriznajú, meranie svojho penisu máme my muži ako jeden z koníčkov najmä v čase puberty a dospievania. Zisťujeme ako si „stojíme“ v porovnaní s inými.

Pre meranie existuje okrem zdvíhania si sebavedomia aj praktický dôvod. Kondómy sa predávajú v rôznych veľkostiach a na výber optimálnej veľkosti je preto dobré použiť pred nákupom pravítko.

Na veľkosti (ne)záleží?

Aj keď sa hovorí, že na veľkosti nezáleží, nie je to úplne pravda. Na druhú stranu jedno ľudové múdro hovorí, že „na každý výrobok sa nájde kupec“. Preto je veľmi dôležité, aby sa muž a žena k sebe hodili.

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search