Influencerka Alexandra Wallachová a jej recept na úspech

Každý z nás občas potrebuje nakopnúť. Síce sociálne siete častokrát neodzrkadľujú realitu, sú plné inšpirácie a zaujímavých ľudí, ktorí nás chtiac-nechtiac ovplyvňujú. Jednou z nich je aj známa slovenská influencerka @nazdravie, vlastným menom Alexandra Wallachová, ktorá má skvelý štýl a vkus, je cieľavedomá, úspešná, krásna a navyše veľmi inšpiratívna, veď posúďte sami.

Rada cestuješ, aké zaujímavé miesta si navštívila a kde sa rada vraciaš?

V cestovaní som si posledné roky našla veľkú záľubu. Navštívila som veľa miest ako Africké Safari, Maldivy, Dominikánska republika, Srí Lanka, Dubaj, rôzne európske štáty…Chcela by som ale precestovať ešte aj celú Áziu a Ameriku, stále je čo spoznávať.

Nové kultúry, nové jedlo, noví ľudia, je to asi najlepšia vec, čo si človek za peniaze môže kúpiť.

Čo ťa podnietilo k vytvoreniu vlastnej značky vín?  

Už dlhšiu dobu sa venujem predaju produktov na podporu chudnutia, a tým pádom veľa komunikujem s dievčatami a zisťujem, prečo majú problém schudnúť (tento istý problém som mala aj ja). A uvedomila som si, koľko kalórií obsahuje alkohol a aj pri jednom pohári vína to môže zavážiť, napríklad pri nejakej diéte.

Tiež som si uvedomila, že na Slovensku je veľmi ťažké takýto alkohol, aký predávam ja, zohnať. Vnímala som to ako dieru na trhu, takže to bol asi základný dôvod  a moja motivácia, mať niečo svoje, vlastné a hlavne špeciálne a robiť veci inak 🙂

Aká je ich odroda a chuť? V čom vyniká Nazdravie?


Na výber mám z viacero druhov vín a odrôd od Savignon Blanc, Rulandské šedé, Rulandské Modre, Dunaj, Paľava…. Každý jeden druh a kolekcia vín, čo ponúkam, prešla špeciálnou výrobou priamo pre mňa, keďže som sa spojila s vinárskou firmou, ktorá dokázala vyrobiť víno podľa mojich preferencií – to znamená, vedeli víno úplne zbaviť cukru, ale zároveň ponechať stále dobrú chuť.

Taktiež ponúkam víno, ktoré neobsahuje žiaden histamín a celá výroba vína je zložitejšia ako pri klasických vínach, takže každá jedna fľaša, ktorú predávam, výroba trvala asi pol roka, ale vždy to stojí za tp…

…keď chcete mať niečo kvalitné, stojí to čas a energiu 🙂

Kto je tvojou inšpiráciou?

Zahraničie.

Nemám asi nikoho takého konkrétneho, ale každého, kto dosahuje nejaký svoj úspech, ktorý si sám stanoví, nech už sa týka čohokoľvek a nezastavia ho ani horšie okolnosti a tvrdo si “maká” na svojom a nerieši názor okolia.


Vždy rada sledujem šikovných a pozitívne nastavených ľudí, ktorí hľadajú riešenia a nie problémy.

Čo ti dalo priateľstvo s Plačkovou?

Zuzka je moja kamarátka viac ako 10 rokov – už som to prestala rátať 🙂 A posledné 2-3 roky sme spolu strávili veľmi intenzívne a ovplyvnilo ma to neskutočne silno pozitívne v mojom nastavení v hlave.

archív: @nazdravie

Ukázala mi ako sa robí biznis, ako si nevšímať okolie a hejterov a názor ostatných, ako si dávať nove vyššie ciele, obklopovať sa pozitívnymi úprimnými ľuďmi, a celkovo som si zmenila nastavenie a taká som ostala dodnes a zato som jej a vždy budem vďačná.

Ako rada tráviš voľný čas?

Možno to bude zniesť smiešne, ale milujem svoju prácu, aj čo sa týka sociálnych sietí aj networku, takže práca je ako môj voľný čas. Rada ale trávim čas so svojimi najbližšími, rada chodím cvičiť, cestujem, dám si dobré jedlo a kvalitné vínko 🙂

Aká je najlepšia rada, akú si kedy dostala a čo by si ty poradila svojmu mladšiemu ja?

Vždy počúvajte hlavne sami seba a nie vaše okolie , a robte, čo vás baví a napĺňa a keď budete na tom tvrdo makať dosiahnete, čo chcete 🙂

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search