Extrémna premena: TINA LAMBO otvorene o plastických operáciách

V tomto fascinujúcom rozhovore získame pohľad do života známej Slovenky, ktorá sa odvážne rozhodla zmeniť svoj imidž a podstúpila viacero plastických operácií. Po radikálnej premene svojho zovňajšku nám prezradí svoje pohnútky a dôvody, ktoré ju viedli k tomuto rozhodnutiu. Zistíme, aký vplyv mala táto zmena na jej život, sebavedomie a ako sa vyrovnávala s reakciami ľudí. Zároveň nám ponúkne rady a inšpiráciu pre tých, ktorí uvažujú o podobnej zmene. Tento rozhovor so známou TINOU LAMBO nám priblíži, ako zdravie a osobná transformácia môžu ovplyvniť náš životný príbeh a vnímanie samých seba.

Ako sa cítiš po tom, čo si sa rozhodla radikálne zmeniť svoj imidž a podstúpila niekoľko plastických operácií?

Ak mám byt úprimná, tak konečne sa cítim byť vo svojej koži. Samozrejme vnímam záujem a zvedavosť okolia, keď prejdem okolo. Obrovské množstvo žien ma vníma, zastavuje ma. Pýtajú si rady ohľadne zovňajšku, čo sa mi pochopiteľne pred mojou premenou nestávalo.

Tak isto sa o mojej premene často píše v rôznych časopisoch, online článkoch a mám z toho obrovskú radosť, keď vzbudzujem vďaka svojej premene pozitívny obdiv; najmä u žien, ktoré mi častokrát píšu, že som ich motiváciou a vzorom. Keď sa s vami chcú odfotiť, to je presne to, čo sa vám nebude diať len tak bez zásluhy.

Prečo si sa rozhodla podstúpiť plastické operácie a zmeniť svoj imidž? Aké boli tvoje motivácie?

Motiváciou bola predovšetkým moja povaha, ktorá sa absolútne nestotožňovala s mojím výzorom. Nechcem, aby vyznela táto odpoveď povýšenecky, pretože také správanie a vystupovanie  je pod moju úroveň, ale vždy som sa cítila byť iná, odlišná a najmä originálna už od detského veku, čiže k mojej povahe mi naozaj chýbalo už len zosúladiť zovňajšok.

Aký vplyv mala tvoja zmena imidžu a plastické operácie na tvoj život? Cítiš sa inak, alebo sa zmenilo aj tvoje sebavedomie?

Len a len pozitívny. Naozaj som vďačná, že s veľkým sebazaprením a odopieraním si, som sa rozhodla pre tak radikálnu zmenu svojho zovňajšku☺️Moje sebavedomie je dá sa povedať také isté ako bolo pred premenou. Nikdy som nemala so sebavedomím problém, a to je myslím si polovica úspechu.

Byť zdravo sebavedomá, dopriať druhým, uznať krásu iným ženám v čase, kedy som ja sama vyzerala tuctovo, je veľké plus a presne taká som vždy aj bola.

Pre mňa osobne je veľmi smutné pozorovať dnešnú dobu, kedy sa dáva v prvom rade na piedestál zovňajšok. Práve to, aké ma človek srdce by malo byt na prvom mieste.

Plastické operácie bývajú často kontroverzné a vyvolávajú rôzne reakcie. Ako si sa vyrovnávala s negatívnymi názormi alebo odsudzovaním ľudí?

Ak by ma na mojej ceste premeny zaujímali názory ľudí, asi by som vám dnes neodpovedala na tieto otázky, pretože po tej kritike by som s úpravami asi skončila, a to by bolo presne to, čo by ľudia chceli dosiahnuť a najmä ženy 😁

Čiže názory ľudí som si nikdy nebrala k srdcu, mňa skôr, naopak, dokázali vždy tie negatívne pobaviť a pozitívne posunúť ešte viac vpred.


Odsudzovať vás budú vždy len ľudia, ktorí vám závidia, pretože máte to, čo oni nie. Podľa mňa nie je nič medzi tým😁.Nie každému sa musíte páčiť, to je pochopiteľné, ale verte mi, že ak sa k vašej osobe úplne zbytočne vyjadrí aj taký človek, je tam v podvedomí istý druh závisti…Prajní a šťastní ľudia takéto veci nerobia☺️Čo dajú, to od života dostanú.

Máš nejaké rady pre ľudí, ktorí uvažujú o podobnej zmene a plastických operáciách?

V čase, kedy som sa ja vydala na moju cestu, bolo extrémne málo prípadov, kedy sa žena naozaj rozhodla zmeniť svoj zovňajšok až do tak extrémnych rozmerov ako ja. Dnes je rok 2023 a ja osobne si myslím, že doba a technológie idu stále vpred a dnes už skoro každá piata žena vo vašom okolí má minimálne spravené pery alebo prsia. Je to prirodzená súčasť každého jedného človeka cítiť sa dobre vo vlastnom tele a byt so sebou spokojný. Tak prečo niečo pre to nespraviť?☺️

Poznám xy prípadov, kedy naozaj čo i len malé úpravy pomohli, napr. mamičkám po materskej, vrátiť im ich stratené sebavedomie a veľmi mi za takéto povzbudenia častokrát ďakovali☺️niekedy stačí naozaj málo, len treba naozaj chcieť a nepočúvať názory iných ľudí. Je to predsa váš život, vaše telo, nie ich.

Aké je tvoje životné krédo, ktorým sa riadiš?

Nad nikým sa nepovyšuj a pred nikým sa neponižuj. A z osobnej skúsenosti mám rada vetu: Nesúď knihu podľa obalu.

Tvoj zovňajšok je “len obal”. Aká si vo svojom vnútri?

Extrémne citlivá a nápomocná iným, najmä zvieratkám. Zachránila som už veľké množstvo najmä psíkov bez mihnutia oka, častokrát aj v náročných situáciách, čo môžu vidieť ľudia aj na mojom instagramovom účte-@tina_lambo_official


Nezatváram oči pred problémami, pretože tým sa ešte žiadny nevyriešil. Som silná osobnosť
a rada idem príkladom mnohým ženám, čo sa mi aj úspešne darí. Milujem odlišnosť a byť odlišná.

Čím sa živíš?

Som žena v domácnosti. Áno, čítate dobre😁 Starám sa o môjho partnera, s ktorým som 12 rokov naozaj v tom najdokonalejšom vzťahu a o našich troch psíkov a o domácnosť. To je moja úloha, ktorá mne a najmä môjmu partnerovi maximálne vyhovuje☺️

Investovala si do seba desiatky tisíc eur. Chceš to v súčasnosti nejako “zúročiť”?

Určite áno. Som otvorená rôznym spoluprácam, estetickej medicíne a rada privítam nové, podobne zaujímavé ponuky.

Aký odkaz by si rada zanechala našim čitateľom a ľuďom, ktorí sledujú tvoju cestu?

Ľudia, ktorí naozaj sledujú moju cestu s obdivom, si myslím, že už ma poznajú dostatočne na to, aby ma vnímali presne tým správnym smerom, akým ma aj vnímajú. Vedia, aký život žijem a že za mojou premenou nestojí vidina zárobku na nejaké iné úmysly, za ktorými sa veľké množstvo žien dáva vylepšiť. Nie vždy každá upravená žena musí byť hneď nazvime to takto-spoločníčka😅


Za mojou cestou sú roky tvrdej driny a nielen “pár” návštev kliniky za účelom zväčšenia pier a moooožno pŕs. Častokrát sa presne takéto ženy idú so mnou porovnávať😁 A už len to je poriadny krok vedľa.
Ľudia a moji fanúšikovia, ktorí sledujú moju cestu, ktorá ešte ani z ďaleka nekončí, Vám chcem povedať jedno úprimné a zo srdca veľké – ĎAKUJEM! Posúvate ma neskutočne moc vpred a vždy tak, ako podporujete vy mňa, budem ja vás. Na to som tu.


Naopak k tej ďalšej polovičke, ktoré to s mojou osobou nikdy nemysleli úprimne a prajne, vám chcem, dámy, odkázať taktiež jedno veľké úsmevné ĎAKUJEM☺️
Do svojho zovňajšku som investovala veľké množstvo finančných prostriedkov a moje “full know how” sa NIKDY k vám nedostane😁 TINA LAMBO IS ONLY ONE

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search