Vianočné sms: otrepané a infantilné

Patríte k tým nešťastníkom, čo každoročne na Vianoce posielajú skopírované gýčové vinše? Tak to ste správne! Nech sa páči, kopírujte, čo vám prsty ráčia! A my ostatní, poďme sa spolu schuti (alebo aj s nechuťou), zasmiať nad otrepanými rýmovačkami, ktoré sú ako vystrihnuté z čítanky pre tretiakov ZŠ. No schválne, ktorý je váš favorit?

Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Už sa stromček ligoce, prajem Ti krásne Vianoce.

Na Vianoce, keď svet stíchne, nech vám Božie dieťa vdýchne pokoj, radosť, posilu, nielen v túto svätú chvíľu, ale taktiež v novom roku, nech vás vedie v každom kroku.

Tak ako za oknom sniežik padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá. Zabudni na všetky starosti a preži Vianoce v šťastí a radosti.

Hviezdy na nebi vianočnom, nech žiaria svitom sviatočným. Lásku, šťastie, zdravie nesú vám, v tento deň nemá byť nikto sám.

Kde sa vzal, tu sa vzal, v izbičke nám stromček stál. Pod ním pekné darčeky, pre veľkých aj maličkých. Už sa celý ligoce, PRAJEM KRÁSNE VIANOCE. 

Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas sviatočný, keď stromček sa ligoce, prajem Ti zo srdca Veselé Vianoce.

Večer plný prekvapení, pocit, ktorý inokedy nie je. Dobré jedlo do bruška, bohatého Ježiška. Toto všetko na Vianoce, veľa zdravia v novom roku!

Ježiško pomaly zapriaha sane, za oknami vidieť je lúčov svit. Zavri teraz oči a nastav svoje dlane, lásku a šťastie do nich si chyť. Šťastné a veselé Vianoce!

Až pod stromčekom rozviažeš mašličku, nech lásku nájdeš v balíčku. V druhom šťastí, pokoj a pohodu, v treťom hlavne dobrú náladu. Veselé Vianoce!

Nech sa všetky starosti zrušia, nech vládne pokoj v dušiach. Čo bolelo, nech prebolí, čo tešilo, nech sa zdvojí, aby boli v novom roku iba slzy šťastia v roku.

Šupinku pre šťastie, schovaj si do dlane, radosť ti prinesie, smútok vraj zaženie. K vianočnej pohode rozkroj si jabĺčko, prajem ti zo srdca zdravie a šťastíčko.

Hromadu darčekov, čo srdce pohladí, rodinu a priateľov, čo nikdy nezradí. K bohatstvu krôčik, ku šťastiu krok, nádherné Vianoce a nový rok!

Veľa šťastia, bielych vločiek, veľa darčekov pod stromček. Vianočné zvončeky nech zvonia, pečivo nech krásne vonia. Krásne Vianoce a pohodu v novom roku!

Sneh sa okolo trblieta, mlčí kraj i les, hviezdy ticho svietia v diaľke pri nebi. Závejom ide ťažko s darčekmi Ježiško, aj Vám k tomu sviatku nechá na pamiatku zlatý oriešok. Krásne Vianoce!

Želám ti to, čo človek najviac potrebuje – zdravie. To, čo človek stále hľadá – šťastie. A to, bez čoho sa nedá žiť – lásku. Krásne Vianoce a šťastný nový rok!

Už teraz viem, že budeš môj najkrajší vianočný darček. Nemôžem sa dočkať, až si ťa rozbalím. Krásne Vianoce!

Keby sa ma Boh spýtal, čo si prajem na Vianoce, tak mu odpoviem, aby s láskou opatroval toho, kto práve číta tieto riadky.

Šťastie a lásku, radosť a nehu, nech Tebe prinesie vianočný sen. Prianie moje nájdeš vo vločke snehu, zachyť ju na ruke v ten šťastný deň.

Tieto Vianoce budú úžasné, to veľmi dobre viem. Nič sa nemôže vyrovnať tomu, že ich s tebou oslávim!

Vianočný čas rozsvietil zas plamienok v tvojich očiach. Milujem ten tvoj smiech. Je radosť po tvojom boku stráviť najkrajší deň roka!

Štedrý večer už sa blíži a mňa smútok pri srdiečku ťaží. Len jeden darček by som si priala, tým by sa mi splnil môj najkrajší sen. Ježiškovi som už list písala, že pod stromčekom chcem Teba len!

Ježiško sa u nás stavil, Štedrý deň vopred oslávil. Dal nám všetky darčeky, za pohárik vodečky. Potom prepil aj sane, ostali mu len prázdne dlane. Pre Vás nechal prianie: Nadeľte si sami!

Veselé Vianoce ti chcem priať, aby človek človeka mal rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby nový rok za niečo stál.

Prišiel mi Ježiško nadeliť smolu, že jej mal dosť, dal mi jej fúru. Rozprávam, Ježiško, čo tak šťastie? Listoval v zozname, potom mi dal päsťou. Tak šťastné a veselé!

Upchajte komíny, nepustite Santu, použi cement, alebo maltu. Otvor okno, nasaď si gulíšok, darčeky ti prinesie jedine Ježiško!

Na Vianoce: a) nechcem nič, b) nerob si škodu, c) veď si nič nezaslúžim, d) obdarujem sa sám. Správnu odpoveď mi pošli obratom. Tvoj Ježiško

Nebom letí Ježiško, fúka mu pod kožúšok. Vezie plné vrece darčekov, pre každého má svoju várku. Nalejte mu pohárik, zdrží sa len chvíľočku.

Požičal som si milión, darčekov som mal kamión. Neplatil som splátky, vzali si to naspäť. Nezostal ani darček, vzali mi aj domček. Neplatil som dane, vzali mi aj sane. Neviem už si rady, sob mi chcípol hlady. V lese mám teraz pelech, kašlem na vás – Ježiško!

Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra vianočná, liek na každý bôl. Je tu čas vianočný, keď stromček sa ligoce, zo srdca Ti želám, prekrásne Vianoce

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search