TULI sedací vak: pohodlie pre váš domov i prácu

Ideálny spoločník na leňošenie, počúvanie hudby, prácu, posedenie s priateľmi, či na schúlenie pri dobrej knihe. Príjemný na dotyk, s úžasnými tvarmi. Taký prítulný. Och, a než zabudneme: Spomenuli sme, že je neskutočne pohodlný? O kom je reč? Zoznámime vás s najobľúbenejším sedacím vakom. Pohodlne sa usaďte a nechajte sa ním zviesť na cestu do komfortnej zóny.

Pohodlie pre váš domov

Hravý dizajn, ktorý obohatí váš život

Dodajte bez námahy komfort každému priestoru pomocou moderných sedacích vakov. Všestranné tuli sedacie vaky, ktoré možno umiestniť do obývačky, spálne alebo pracovne, ponúkajú rôzne možnosti prispôsobenia na vytvorenie príjemnej atmosféry a maximálnej pohody vďaka ergonomickému tvarovaniu.

zdroj obrázkov: tuli.sk

Do obývačky

Základ obývacej miestnosti zväčša tvorí pohodlná sedačka, prípadne kreslo či taburetky. Niektorí preferujú leňošku, iní zas hojdacie kreslo. Tak či onak, sedací vak môže byť skvelou voľbou do obývačky, pretože dodá priestoru trochu viac pohodlia a zamilujú si ho všetci členovia domácnosti. Vybrať si možno z ponuky tvarov a veľkostí, od veľkých a malých, až po štýlové a nadčasové kúsky, aby ste svojmu priestoru dodali ten správny šmrnc.

Do detskej izby

Deti milujú farby, hravosť, tvary a pohodlie. Vytvorte im detský kútik pomocou sedacích vakov, na ktorých sa sedí ako na obláčiku a podporte ich kreativitu. Pomocou “tulivakov” môže vzniknúť zóna na tvorivé dielne, čítanie, hry či učenie. “Zčista-jasna” sa na ňom objavila škvrna od čokolády? Nevadí, tuli sedací vak má snímateľný poťah, ktorý môžete bezpečne prať v pračke. Výrobcovia mysleli na všetko!

TIP REDAKCIE QUEENDOM

Na prácu z domu

Všestranný tuli sa výborne hodí nielen do domácnosti, ale zapadne tiež do pracovného prostredia. Zabudnite na boľavý chrbát. Ergonomické tvary dodajú oporu vášmu telu v akejkoľvek polohe, ktorú zaujmete. Skvelý dizajn, väčší komfort a lepšia sústredenosť. Pomocou sedacích tulivakov môžete v práci vytvoriť aj oddychovú zónu, ktorá padne vhod všetkým a podporí brainstorming.

Slovo na záver

A ako teda hodnotíme 2 týždne užívania tuli sedacích vakov? Oplatí sa kúpiť?

Za posledné dni sme zbadali tieto zmeny:

  • menej stuhnuté svaly,
  • dni bez migrény,
  • zvýšená sústredenosť a produktivita.

“Budeme ho testovať aj naďalej, avšak jednohlasne sa zhodneme, že tuli sedací vak je rozhodne skvelou investíciou do domácnosti, no tiež do pracovného priestoru. Kto trávi veľa času pri počítači určite ocení zmenu a rád ho vymení za kancelársku stoličku. Tuli je právom obľúbený spoločník malých aj veľkých.

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search