4 zákony spirituality

Vo svojom živote sa stretávame s okamihmi, ktoré nám dávajú určitý signál, kam smerujeme. Každé stretnutie, každá radosť aj každá choroba je pre nás zrkadlom, a zároveň znamením. Toto sú 4 zákony spirituality:

Prvý hovorí:

„Osoba, ktorá prichádza, je tou pravou osobou“.

To znamená, že nikto do nášho života nevstúpi náhodou. Všetci ľudia okolo nás, všetci, ktorí s nami komunikujú, sú tu z nejakého dôvodu, aby nás učili a posúvali v každej situácii.

Druhý zákon hovorí:

„To, čo sa stane, je jediná vec, ktorá sa mohla stať“. Nič, ale  absolútne nič z toho, čo sa v našom živote deje, nemohlo byť inak. Ani ten najmenší detail. Neexistuje „ak by som urobil to, stalo by sa ono …“.

Čo sa stalo, bola jediná vec, ktorá sa mohla stať a bolo to preto, aby sme sa naučili lekciu a pokračovali ďalej.

Každá zo situácií, ktoré sa vyskytujú v našom živote, je ideálna, aj keď sa naša myseľ a ego zdráhajú a nechcú ju prijať.

Tretí hovorí:

„V okamihu, keď sa to deje, je ten správny okamih“.

Všetko začína v pravý čas, nie skôr, nie neskôr.

Keď sme pripravení začať v našom živote niečo nové, vtedy sa to stane.

Štvrtý a záverečný hovorí:

„Keď niečo končí, končí to“.

A tak to je. Ak sa niečo v našom živote skončilo, je to pre náš vývoj, takže je lepšie nechať to, posunúť sa a pokračovať obohatení skúsenosťami.

Myslím si, že nie je náhodou že toto čítate, ak tento text dnes vstúpil do vašich životov; je to preto, že ste pripravení pochopiť, že žiadna dažďová kvapka nikdy nespadne na nesprávne miesto.

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search