QUEENDHARMA: Zažite pocit kráľovnej v bohémskom štýle

V tomto článku sa s vami podelíme o poznatky ako môže oblečenie, ktoré sa rozhodneme nosiť, byť pre náš duchovný úžitok alebo na škodu. Predstavíme vám rodinnú módnu značku pre ženy, inšpirovanú cestovaním a ľahkosťou bytia. Tešiť sa môžete na módne kolekcie z príjemných materiálov s bohémskym nádychom.

Čo si dnes oblečiem?

Niektorí z nás nad touto otázkou veľmi premýšľajú, zatiaľ čo iní možno vytiahnu zo skrine prvé oblečenie. Oblečenie, ktoré si na deň oblečieme, si vo všeobecnosti vyberáme podľa toho, kam ideme, alebo podľa predpovede počasia. Existuje nespočetné množstvo ďalších vplyvov, ako je prevládajúci módny štýl, nálady, ktoré nakoniec spečatia naše rozhodnutie. Týmto procesom prechádzame denne, no len málokedy považujeme duchovný vplyv oblečenia na nás za dôvod nosiť alebo kupovať si oblečenie. V skutočnosti väčšina z nás (a to vrátane výrobcov nášho oblečenia) si neuvedomuje, že sme duchovne ovplyvnení oblečením, ktoré nosíme.

Čo je to QUEENDHARMA?

Už v úvode sme spomenuli módnu značku, ktorá ponúka nielen limitované kúsky, ale aj kolekciu šitú na Slovensku. Tvorcovia neignorujú duchovné vibrácie vychádzajúce z rôznych druhov odevov na základe aspektov, ako je farba, tvar a materiál.

V závislosti od toho, ako sa obliekame, môže oblečenie pôsobiť ako receptor na nasávanie pozitívnych a božských frekvencií z atmosféry okolo nás. Pritom môžu prenášať tieto pozitívne vibrácie a čistotu do nášho vedomia.

Ak oblečenie, ktoré nosíme, dokáže využiť pozitívnu energiu, potom nás dokáže ochrániť pred negatívnymi energiami.

Prírodné vlákna ako hodváb a bavlna majú väčšiu schopnosť priťahovať, nasávať a zachovávať božské frekvencie z atmosféry. Oblečenie, ktoré nepodlieha módnym trendom rozhodne oživí každý šatník.

Limitované kúsky, ktoré pozdvihnú vašu krásu nájdete na queendharma.sk

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search