Moje nočné myšlienky – ROZHOVOR

Za každým reelkom je príbeh, za každým slovom emócia. Priblížime vám svet autora profilu ‘Moje nočné myšlienky’. Poodhaľte závoj tajomna a ponorte sa do myšlienok, ktoré sa rodia v najtemnejšej hodine noci. Rozhovor, ktorý odhalí viac než len slová.

Ako ti napadlo vytvoriť profil s názvom “Moje nočné myšlienky”?

Som nočný typ. Takže fungujem v noci, zbožňujem to ticho a kľud, no život takto nefunguje. Nedá sa byť celú noc hore a cez deň fungovať, minimálne nie dlhodobo. V noci ožívam a teda aj moja hlava. V noci mám plnú hlavu myšlienok, nápadov, plánov, snov a tie mi nedajú spať.

Mnohí z nás majú práve v noci najhlbšie myšlienky. Ako si vyberáš tie, ktoré zdieľaš so svojimi sledovateľmi?

Vyberám ich na základe pocitov počas dňa, na základe toho, čo sa mi počas dňa stalo, na základe hudby, ktorú v ten deň počúvam.

Taktiež na základe toho, aká hudba mi vyskočí pri tvorení príspevku, čo sa mi v ten deň proste páči a ako to cítim. Tiež na základe toho, čo myslím, že by sa ľuďom mohlo páčiť. Keďže je moja stránka skôr smutného charakteru, tak aj keď sa cítim v ten deň šťastne, nemôžem úplne pridať niečo motivačné, nemôžem úplne odbiehať od kontextu stránky.

Aká je tvoja obľúbená nočná myšlienka?;


Uf, je ich určite viac, ale tieto dve sú proste pravdivé a vždy ich mám v hlave:

Nikto nie je tak veľmi zaneprázdnený, aby si na teba nenašiel čas, len nie si jeho priorita.

Čas nezahojí všetky rany, len nás naučí s nimi žiť.

Čo alebo kto ťa inšpiruje v tvojej tvorbe?

Inšpiruje ma sám život, ľudia, cudzí, ale aj blízki, môj pes. Inšpiruje ma dnešná doba a taktiež online svet. V podstate všetko okolo mňa je inšpiráciou.

Prezraď nám niečo o sebe 🙂

Niečo o mne, hm, keďže som stále anonym, tak toho nebude veľa. Mám 24 rokov. Pochádzam a bývam na východnom Slovensku. Mám úžasnú rodinu, ktorá je mi vždy oporou. Nádherného psa. Rád cvičím. Skúsim pridať niečo, čo nevie takmer nikto, nech to je zaujímavé, volajú ma Maroš, ale nie je to moje oficiálne meno.

Máš aj obľúbené životné krédo, ktorým sa riadiš?


Vo všetkom zlom hľadaj niečo pozitívne.

Týmto sa riadim a pomáha mi to prekonávať ťažké časy, keďže mi to dosť zamestná hlavu. Verím, že každá zlá udalosť nás má niečo naučiť, preto sa snažím sústrediť a nájsť to, čo ma daná situácia chce naučiť, teda to pozitívne.

S akým feedbackom sa stretávaš online?

Zatiaľ len s pozitívnym. Ešte ani raz som nemal negatívnu skúsenosť. Minimálne do správ nie, komentár určite negatívny bol, alebo skôr niekto nesúhlasil s tým, čo som pridal, ale to nevnímam ako negatívum, len ako iný názor a to akceptujem. Ale nikdy mi neprišla negatívna správa.

Pokiaľ by si mal možnosť zdeliť celému svetu 1 myšlienku, ktorá by to bola?

Ak si prechádzate niečím ťažkým, je jedno, o čo ide, vždy vás to má niečo naučiť, možno to teraz nevidíte, nechápete, ale skôr, či neskôr to bude dávať zmysel. Hlavne sa nevzdávajte.

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search