Čo si obliecť na svadbu ako svadobný hosť kamarátky?

Svadobný deň kamarátky je jedinečnou príležitosťou osláviť lásku a šťastie novomanželov. Ak ste pozvaní na tento významný okamih, nechajte sa inšpirovať našimi návrhmi na outfit, ktoré vám pomôžu vybrať ten správny kúsok, a zároveň vám umožnia pohodlne a štýlovo stráviť tento nezabudnuteľný deň.

Dôležité pravidlo: Nevstupujte na teritórium nevesty

Predtým než začneme s návrhmi, je dôležité si uvedomiť, že na svadbe je hlavnou hviezdou nevesta. Preto sa vyhnite bielym a krémovým farbám, aby ste nezatienili nevestu. Oblečte sa vkusne a rešpektujte štýl, ktorý si zvolila nevesta.

Elegantná návšteva do kostola

Ak je svadba formálnejšia a koná sa v kostole, zvoľte si elegantný outfit. Dlhé šaty sú výbornou voľbou pre tento príležitostný ceremoniál. Pravdepodobne je lepšie sa vyhnúť príliš odhaľujúcim modelom a radšej sa rozhliadnuť po šatách s decentným výstrihom. Pastelové farby alebo jemné vzory sú tiež vítaným doplnkom pre túto udalosť. K dlhým šatám skvele ladí pár elegantných topánok s nízkym opätkom, ktoré vám umožnia pohodlne prejsť celým dňom.

Štýlová aj na svadbe na pláži

Ak je svadba plážová, môžete si dovoliť aj neformálne oblečenie. Rovnako ako pri elegantnej návšteve do kostola, dlhé šaty sú dobrým výberom, ale tentokrát môžete zvážiť jemnejšie a vzdušnejšie materiály. Maxi šaty so vzorom kvetov, ľahké šaty z ľanu alebo šaty s volánikmi prinesú do vášho vzhľadu plážovú atmosféru. Pohodlné sandále alebo šľapky doplnia váš letný outfit a umožnia vám slobodne sa pohybovať po piesku.

Chic a štýlové na recepcii

Na svadobnej recepcii, ktorá často nasleduje po ceremoniáli, je čas zažiariť. Vyberte si elegantné a chic šaty, v ktorých sa budete cítiť špeciálne, ale aj komfortne. Kokteilové alebo večerné šaty sú skvelou voľbou. Doplňte ich elegantným šperkom, kvalitnou kabelkou a výraznými topánkami, ktoré dodajú vášmu outfitu šmrnc.

Sledujte tieto tipy a návrhy, a buďte najlepšie oblečenou svadobnou hostkou udalosti. Spomeňte si na to, že cieľom je oceniť lásku a šťastie novomanželov a užite si tento špeciálny deň naplno.

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search