Modrý komik vám zlepší deň

Dnes sme si posvietili na instagramový profil, ktorý si hovorí Modrý komik. Ide o úsmevnú kolekciu tých najlepších bizarností, ktoré sa kedy objavili na známom portáli pre mamičky. A že ich nie je málo, o tom sme sa presvedčili na vlastné oči! V najnovšom rozhovore sme vyspovedali tvorcu profilu.

Portál pre mamičky je plný bizarností. Šiel si si tam niekedy pre radu?

Nie priamo tam, ale v zásade, ak hľadáš na webe čokoľvek od receptov cez choré dieťa až po jadrovú fyziku, dostaneš sa na tento portál.

Čo bol najväčší “bizár”, na ktorý si tam natrafil?

Veľmi ťažké odpovedať, väčšina vecí z môjho profilu je doslova bizár, zároveň fascinujúce, kam môže ľudská hlúposť zájsť. V rýchlosti mi napadla tehotná pani, ktorá robila oral mužovi, ktorý mal vypitých pár pív a po prehltnutí ejakulátu sa na portáli pýtala, či to môže bábätku ublížiť.

Ktorý príspevok by si zaslúžil cenu za najhorší gramatický výplod?

Mám tam chlapíka, ktorý očividne nie je najostrejšia ceruzka v peračníku + používal autocorrect. Výsledok bola téma: Problémy vo výťahu (vzťahu) a sexualite.

A ktorý ťa odpálil zo stoličky?

Tých je viac, ale pred pár dňami sa uzavrela trilógia. Zhruba v auguste písala 23r dievčina, že chce zbaliť svojho 47r kolegu, následne v septembri písala, že sa jej to podarilo a spávajú spolu. Pred pár dňami napísala, že je tehotná a nevie, čo má robiť 🙂

Plánuješ vlastný merch?

V zásade nie. Niečo sa chystá, ale nenazval by som to merchom. Myslím, že ľudia sú otrávení z tričiek, mikín, hrnčekov a pod. Chcem sa odlíšiť a nerobiť to, čo každý.

Jeden instantný rozum od teba pre modré manky?

Zabudnite na internet a naučte sa rozhodovať samé za seba. Výber mena pre dieťa, diskusia online? Je to vaše dieťa, nech vás nezaujíma názor okolia. Takisto čo sa týka výchovy, verte v svoj zdravý rozum, naše matky to zvládli bez internetu, zvládnete to i vy.

Nemusí z vás byt perfektná matka, proste buďte len matka.

Vzťahové veci nepreberajte online, ale s tým, koho sa to týka, ak o rozhovor nemá záujem, nemá záujem ani o vás, nenechávajte sa však pasívne, či už aktívne ovplyvniť cudzími ľuďmi z online priestoru… No a zasa som sa opustil…

Tieto “perly” nás dostali!

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search