Aké trendy vládnu v manikúre túto zimu? Vianočné motívy, perleť aj trblietky

Zima a vianočné sviatky sú obdobiami plnými radosti, tepla a pohody. Ako si tieto pocity preniesť aj na vaše nechty? Ponorte sa do sveta manikúry a objavte najnovšie trendy, ktoré vás prevedú zimnou sezónou v štýle a elegancii. Od klasických vianočných motívov až po moderné a štýlové dizajny, vaše nechty môžu byť dokonalým doplnkom vašej zimnej garderóby.

Zima je ročné obdobie, kedy sa móda a krása snúbia v harmonickom celku. A manikúra nie je výnimkou. Tu sú najväčšie trendy v manikúre na zimu a Vianoce:

Lesklé metalické odtiene: Metalické tóny, ako sú zlatá, strieborná a bronzová, sú ideálne pre zimnú sezónu. Ich lesklý efekt krásne dopĺňa vianočné svetlá a vytvára pocit luxusu a elegancie.

Vianočné motívy: Tradičné vianočné motívy, ako sú snehové vločky, stromčeky a hviezdy, zostávajú obľúbenou klasikou. Tieto dizajny môžete vytvoriť v kombinácii s trblietkami alebo v matnej verzii pre výraznejší efekt.

Hlboké zimné farby: Hlboké modré, zelené a bordové farby sú v zimnej sezóne veľmi obľúbené. Tieto odtiene pripomínajú nočnú oblohu a zimnú prírodu, čím dodávajú nechtom hlboký a tajomný vzhľad.

Minimalistické dizajny: Jednoduché línie a minimalistické vzory sú na vzostupe. Tento trend je ideálny pre milovníčky elegantnej, ale nenápadnej manikúry. Jemné strieborné línie na neutrálnom pozadí alebo malé vianočné akcenty na prirodzene vyzerajúcich nechtoch sú veľmi štýlové.

Klasická červená: Červenou nikdy nič nepokazíte. Je výrazná, elegantná a vianočná. Kombinovať ju môžete vo francúzskej manikúre, alebo aj s inými farbami ako sú smaragdová a biela.

Matný finiš: Aj keď lesk je klasikou zimnej sezóny, matný finiš prichádza s elegantnou a modernou alternatívou. Matné nechty, či už v tmavých alebo pastelových odtieňoch, pridávajú vašim rukám sofistikovaný nádych.

Perleťový efekt: Perleťové nechty sú ako zimná rozprávka na vašich prstoch. Tieto efekty vytvárajú hru farieb, ktorá krásne ladí so zimným prostredím.

Trblietky: Zima a trblietky idú ruka v ruke. Trblietky môžete aplikovať na celý necht alebo použiť len ako akcent.

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search