Novoročné sms: klišé nutnosť

AKTUÁLNE Z DOMOVA

Naprieč Slovenskom sa aj tento rok šíria groteskné novoročné básničky ako mor.

Nikdy sa pred nimi neschováš.

Všade si ťa nájdu.

Už je to len krôčik a je tu nový rôčik.

A TY SI KTO?

Vždy takto na záver roka sa čudujem, koho to vlastne mám v kontaktoch. Správy prichádzajú jedna radosť od známych aj neznámych odosielateľov a rozpoznávacím znamením je ultrasuper združený rým na slovné spojenie NOVÝ ROK. A tak máš len 3 možnosti:

  • ignor
  • poslať to späť, odkiaľ to prišlo
  • “dík, aj tebe”

VOĽBA JE NA TEBE

Nech zvony zvonia, srdcia plesajú, sviece horia a čaše štrngajú. Teraz, keď máme do konca roka iba krok prajeme veselého Silvestra a šťastný nový rok.

Hodiny tíško tikajú, nový rok už vítajú. Prišiel teda správny čas, želajme si zas a zas, veľa šťastia, zdravia, lásky nech je život bez prekážky.

Krásny a veselý Silvester, do nového roka oceán šťastia, more lásky, rieku priateľstva a potok zdravia, pramienok nádeje a ani kvapku sklamania.

Do nového roka ti prajem 12 mesiacov bez choroby, 53 týždňov šťastia, 365 dní bez starostí, 8 760 hodín lásky, 525 600 minút pohody a 31 536 000 sekúnd jedinečných chvíľ.

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do tvojho srdiečka šťastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti,
a preži ďalší rok v láske a radosti.

Do nového roku veľa pohody, šťastnej nálady, žiadne nehody, významné dohody, humorné príhody a ďalšie života výhody.

Zlomil sa nám čas o hranu, starý rok zahoď za hlavu, neresti, trápenia, to je minulosť, bohatstvo a úspech, to je budúcnosť.

Kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky želá v novom roku…

Nech nový rok splní Vaše priania, anjeli nech Vaše cesty chránia a problémy nech sa Vás stránia.

Dnes je prvý deň v roku,
prišli sme vám zavinšovať trochu,
aby ste mali šťastia, zdravia stáleho
a mešteka nikdy prázdneho!

Tak ako dnes starý rok padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.

Bez lásky bolí duša, bez zdravia telo. Tak aby ťa v novom roku, nič nebolelo.

Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát.

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ta bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný nový rok!

Všetko krásne v novom roku,
dobrých ľudí hneď po boku.
Veľa šťastia, veľa zdravia,
nech sa všetky plány daria.

Veľa pohody šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, sociálne výhody, rodinné zhody a vtipné príhody v novom roku…

Čo bolo zlé v starom roku, utop v perlivom moku. A v tom novom všetko naj, s úsmevom ho privítaj. Šťastný nový rok!

Nech Ťa láska stále hreje, nech Ti nikdy smutno nie je. V novom roku nech Ti zdravie slúži, nech máš vždy to, po čom túžiš.

V novom roku veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, úsmevné príhody a ďalšie života výhody. To všetko praje…

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search