Prečo nosiť podpätky?

Keď sa povie podpätky, častokrát si predstavíme boľavé chodidlá, otlaky a diskomfort. Nosenie lodičiek však má aj svoje výhody, ktoré vám rady priblížime v nasledujúcich riadkoch. Toto je 6 TOP výhod nosenia podpätkov:

+ centimetre navyše

A teraz nemáme na mysli tie na neželaných partiách telách, ale dobrých pár centimetrov k dobru k vašej výške. Každá z nás môže mať vlastné dôvody, prečo chce byť vyššia – či už chce znížiť výškový rozdiel medzi sebou a polovičkou, zatiaľ čo žena s krivkami môže chcieť pôsobiť elegantnejšie a štíhlejšie. Niektoré lodičky vám môžu pridať aj poriadnych 10 či 12 centimetrov výšky!

Správne držanie tela

Ak je postoj vášho tela často zhrbený, môžete pôsobiť nielen nižšie, ale aj menej príťažlivo a sebavedomo. Tento jednoduchý trik vo forme vysokých opätkov vám behom chvíľky zmení celý váš postoj. Keď nosíte vysoké opätky, oveľa viac si uvedomujete svoje pohyby a možno zistíte, že máte tendenciu sa pohybovať s väčšou gráciou a eleganciou. Vďaka podpätku na topánke sa váš chrbát automaticky narovná v snahe udržať rovnováhu – akonáhle je chrbát rovný, zvyšok tela automaticky upraví požadované držanie tela. Samozrejme, v prípade bolestivosti sa treba vždy poradiť s lekárom a na trhu je dnes široká ponuka aj vcelku prijateľnej výšky podpätkov, čo môže byť kompromisom pre vaše trápenia.

Pozornosť

 Vyššie topánky automaticky bažia po pozornosti. Pokiaľ vás baví byť v centre pozornosti, vysoké opätky sú nevyhnutnosťou. Štúdie ukázali, že dobrý pár vysokých podpätkov ocenia muži aj ženy. Muži priťahujú ženy na podpätkoch a uprednostňujú vzhľad, zatiaľ čo ženy majú tendenciu obdivovať oblečenie iných žien, sledovať módne tipy a porovnávať rôzne štýly. Dobrý pár vysokých opätkov má silu okamžite vylepšiť akýkoľvek outfit, čo vedie k tomu, že všetky oči budú upreté na vás. Koniec koncov, každá z nás sa občas túži cítiť výnimočne a obdivovaná 🙂

Krajšia postava na lusknutie!

Diéty, chudnutie, dokonalé telá – sú toho plné časopisy a sociálne siete.

Chceme sa páčiť.

Páčiť sa sebe, svojmu partnerovi, okoliu. Chceme byť spokojné so svojím výzorom a často je naším úhlavným nepriateľom neúprosná ručička na váhe, ktorá ukazuje o pár kíl navyše.  Nie, vysoké topánky síce nedokážu za vás chudnúť, avšak môžu vykúzliť postavu o čosi štíhlejšiu, či už cvičíte päť dní v týždni alebo si to zatiaľ len pripisujete na zoznam predsavzatí. Opätky vystavia na obdiv vaše lýtka, predĺžia nohy a aj váš zadoček s nimi vyzerá akosi lepšie!

Bozky na ústa

Vedeli ste, že vysoké opätky vynašla žena, ktorá bola unavená z bozkov na čelo? 🙂

Život na vysokej nohe

Nezabúdajte, že nie sú topánky ako topánky a že do kvalitných topánok sa skutočne oplatí investovať! Kráčajte ruka v ruke s najnovšími trendmi a obujte z času na čas svoje nôžky do vysokých topánok! Štýlové vysoké podpätky sú všetko, čo potrebujete na to, aby ste zvýšili svoje sebavedomie, zlepšili držanie tela a upútali pozornosť okolia. Doprajte si uznanlivé pohľady, pretože si zaslúžite vyzerať dobre, cítiť sa dobre a vykračovať si ako princezná. Vy si to zaslúžite! Všetko, čo potrebujete, je dobrý pár topánok, aby ste zmenili svoju perspektívu.

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search