PRIPRAVUJEME: sójové sviečky s tajným odkazom

Vonné sójové sviečky, teplé deky, plyšové osušky, župany a vlnené ponožky. Milujeme všetko o útulnom jesennom domove! Zamilujte sa do našich nadčasových nápadov na interiér a pripravte svoj domov na rozprávkovú sezónu.

Jeseň a zima je ideálnym obdobím na sviečky. Naša pripravovaná kolekcia QUEENDOM sviečky s odkazom sa nesie v znamení 100% prírodných voskových vonných sviečok, ktoré vytvoria relaxačnú atmosféru v každom dome. Trendy sviečka je aj skvelým darčekom, ktoré v sebe ukrýva milé prekvapenie:

Sójové sviečky s tajným odkazom

Keď sa spojí kreatívna duša a šikovné ruky, vznikne z toho niečo úžasné! Predstavujeme vám našu pripravovanú novinku, ktorá rozhodne poteší obdarovanú osobu! Hľadáte zaujímavý tip na darček pre ženu alebo svojich blízkych? Chystáte sa oznámiť novinu netradičným spôsobom, alebo máte niečo na srdci? Vyznanie, blahoželanie k sviatku či milý, vtipný odkaz – môžete ukryť do voňavej sviečky.

Sójové sviečky sú navyše veľmi zdravou alternatívou, doba horenia je výrazne dlhšia než pri sviečkach parafínových a pri výrobe sme tiež mysleli na udržateľnosť, a preto sú naše sviečky ekologické, zaliate v sklenenej nádobe. Písmená z odkazu si navyše môžete navliecť na šnúrku a uchovať na pamiatku ako náramok alebo prívesok.

Mysleli sme tiež na ľudí s alergiou, a preto sme do našich sviečok použili zdravé antialergické esenciálne oleje. 

Dostupné na eshope čoskoro!

Čo ty na to?

Tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.

Start typing and press Enter to search